DR.C.TUNA BİBERLİ MASAJ JELİ 500 ML

Açıklama


Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda Biberli  Masaj Jeli ile ısınarak rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve  rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık. hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

FARMASİ BİBER BALSAMI KULLANIM ALANLARI VE FAYDALARI

  • Farmasi Dr. C. Tuna Biber Masaj Jeli içeriğindeki C vitamini cildi beslemeye yardımcı olur. C vitamini Kolajen yapımını uyararak cilde esneklik verir.
  • İçerisinde bulunan Kırmızı Biber cilde uygulandığında termajonik etkide bulunur. Böylece yağ yakımını hızlandıracak, oluşan selülite karşı düzeltme etkisi gösterecektir.
  • Bileşiminde sülfür ve karotonoit maddeleri sayesinde romatizmal ve kasla ilgili ağrılı durumlarda rahatlama etkisi verir.
  • İçerisindeki Mentol, serinletici ve ferahlatıcı etkisiyle kasların gevşemesine, Zencefil etkisi ile cildin nem dengesini düzenlemeye, Isırgan otu etkisiyle de cildin mineral dengesini sağlamaya yardımcı olur.
  • Ürünün işlevini arttırmak için dairesel masaj hareketleriyle desteklemek büyük önem taşımaktadır. Uygulama doğru şekilde yapılırsa kaslarda belirgin yumuşama ve rahatlamaya ulaşılmaktadır. 3-6 ay arası düzenli kullanımlarda rahatlama hissi kalıcı hale gelebilmektedir.
  • Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) ağrı şikayetleri dışında kilo vermek isteyen kişilerin spor yapmaya başlamadan evvel yağ yakılması istenen bölgeye sürüldüğünde hareketinde etkisiyle hızlıca yağ yakılmasına yardımcı olur.

Farmasi

Tag

Bu Kategorideki Tüm Ürünler