DR.C.TUNA İKİ KAT ETKİLİ BİBERLİ MASAJ JELİ 250 ML

Açıklama


İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülün eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz dinlenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz. Kullanım:İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin.

FARMASİ BİBER BALSAMI KULLANIM ALANLARI VE FAYDALARI

  • Farmasi Dr. C. Tuna Biber Masaj Jeli içeriğindeki C vitamini cildi beslemeye yardımcı olur. C vitamini Kolajen yapımını uyararak cilde esneklik verir.
  • İçerisinde bulunan Kırmızı Biber cilde uygulandığında termajonik etkide bulunur. Böylece yağ yakımını hızlandıracak, oluşan selülite karşı düzeltme etkisi gösterecektir.
  • Bileşiminde sülfür ve karotonoit maddeleri sayesinde romatizmal ve kasla ilgili ağrılı durumlarda rahatlama etkisi verir.
  • İçerisindeki Mentol, serinletici ve ferahlatıcı etkisiyle kasların gevşemesine, Zencefil etkisi ile cildin nem dengesini düzenlemeye, Isırgan otu etkisiyle de cildin mineral dengesini sağlamaya yardımcı olur.
  • Ürünün işlevini arttırmak için dairesel masaj hareketleriyle desteklemek büyük önem taşımaktadır. Uygulama doğru şekilde yapılırsa kaslarda belirgin yumuşama ve rahatlamaya ulaşılmaktadır. 3-6 ay arası düzenli kullanımlarda rahatlama hissi kalıcı hale gelebilmektedir.
  • Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) ağrı şikayetleri dışında kilo vermek isteyen kişilerin spor yapmaya başlamadan evvel yağ yakılması istenen bölgeye sürüldüğünde hareketinde etkisiyle hızlıca yağ yakılmasına yardımcı olur.
 

Farmasi

Tag

Bu Kategorideki Tüm Ürünler